Poznajcie Misia, który uwielbia zabawy i figle – Teddy Eddie

we własnej osobie! Teraz również w Wilanowie

Karolina Kenar

mgr Karolina Kenar
Założycielka Szkoły Językowej Open Mind, filolog, metodyk i lektor w zakresie nauczania języka angielskiego, egzaminator maturalny, specjalista ds. komunikacji. Absolwentka Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka Polskiego Instytutu Montessori, gdzie ukończyła pedagogikę montessori dla dzieci w wieku przedszkolnym. Anglistka z wieloletnim doświadczeniem w pracy w gimnazjach i szkołach średnich; pasjonatka kultury amerykańskiej, wielka miłośniczka języka angielskiego i Nowego Jorku (roczny udział w wymianie kulturowej dla studentów w Stanach Zjednoczonych i studia w Drew University w Madison New Jersey USA) – otwarta na świat i ludzi 🙂 Znajomość języka angielskiego pozwala jej oddawać się z pasją wielkiemu hobby jakim jest podróżowanie! Entuzjastka nieustannego rozwoju osobistego, kreatywnych rozwiązań i psychologii pozytywnej.

————————

Agnieszka Modzelewska

Z wykształcenia tłumaczka i nauczycielka zarówno angielskiego, jak i hiszpańskiego (absolwentka ILS UW). Z edukacją związana przez niemal całe życie, uczyła podczas korepetycji i w szkołach językowych; na obozach i w biurowcach; przedszkolaki, szkolniaki w każdym wieku i dorosłych na każdym poziomie. Oprócz tego wiecznie szuka odpowiedzi na pytanie „Jak można zrobić to lepiej?” i dlatego zajmowała się edukacją z udziałem psów, pracowała w alternatywnej Wolnej Szkole, a gdy nie uczy, najchętniej tłumaczy materiały dla organizacji, które starają się zmieniać świat na lepsze – albo komiksy i książki dla dzieci, bo uwielbia jedne i drugie.

Poza pracą opiekuje się swoją psią bandą, stara się zobaczyć jak najwięcej świata (ostatnio głównie starym kamperem), czyta, słucha muzyki i pije kawę. Powoli odkrywa też uroki jazdy na rowerze.